Zelené smoothies

Nielen na výlety počas predĺženého víkendu odporúčame pribaliť nedávnu novinku značky Voelkel: tri druhy hustých zelených nápojov “smoothies” zo superzdravého kučeravého kelu (angl. kale, nem. Grünkohl) a špenátu, s ovocím a ďalšími výbornými ingredienciami ako napríklad acerola, matcha, zázvor či červená repa. Skvelá voľba, ak si ráno/pred cestou nestíhate rozmixovať Váš obľúbený zdravý nápoj!

Zelené smoothies sú vďaka svojmu zloženiu obrovskou injekciou chlorofylu, vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidantov. Všetky nápoje Voelkel sú vyrobené výhradne zo surovín v BIO kvalite (certifikované produkty ekologického/biologického hospodárstva), niektoré sú aj z bio-dynamického hospodárstva (certifikát Demeter).

Biopark aktuálne ponúka zelené smoothie
- s pomarančom:
http://eshop.biopark.sk/smoothies/Zelene-smoothie-s-pomarančom-250ml
- s červenou repou:
http://eshop.biopark.sk/smoothies/Zelene-smoothie-s-cervenou-repou-250ml
- s mangom:
http://eshop.biopark.sk/smoothies/Zelene-smoothie-s-mangom-250ml

Ďalšie šťavy, sirupy a nápoje značky Voelkel v našej ponuke na e-shope nájdete tu.

Zelené smoothies a ďalšie produkty značky Voelkel si okrem nášho internetového obchodu môžete kúpiť aj vo všetkých kamenných prevádzkach Biopark: http://biopark.sk/kde-nas-najdete/

*** Biopark je sieť deviatich obchodov v Bratislave, Galante, Košiciach a Žiline. Vybrané produkty ponúkame i v rámci internetového obchodu. Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči svojmu zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk