Voelkel: Limonády BioZisch

Osviežte si deň chutnými limonádami BioZisch značky Voelkel! Nájdete ich vo všetkých obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/) aj v našom internetovom obchode: http://eshop.biopark.sk/potraviny/napoje/limonady

Základom populárnych limonád BioZisch sú 100%-né ovocné a zeleninové šťavy, bylinné extrakty a minerálna voda z vlastného prameňa Voelkel, ktorý sa nachádza v chránenej biosfére dolnosaského povodia rieky Labe (nem. Elbe). Na rozdiel od konvenčne produkovaných limonád a známych nealkoholických nápojov (tzv. soft drinks), nápoje BioZisch neobsahujú žiadne umelé arómy, ovocné koncentráty, syntetické sladidlá, biely cukor, či umelé farbivá. Sú vyrobené výhradne z kvalitných surovín, ktoré pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva – sú to certifikované BIOprodukty.

V ponuke Biopark aktuálne nájdete:
BioZisch nápoj bazový
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-bazovy-330ml
BioZisch nápoj citrónový
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-citronovy-330ml
BioZisch nápoj grep a citrón
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-grep-a-citron-330ml
BioZisch nápoj guarana cola
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-guarana-cola-330ml
BioZisch nápoj matcha
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-matcha-330ml
BioZisch nápoj maté
http://eshop.biopark.sk/limonady/mapoj-prirodny-mate-330ml
BioZisch nápoj tonic
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-tonic-330ml
BioZisch nápoj zázvorový
http://eshop.biopark.sk/limonady/napoj-prirodny-zazvorovy-330ml

O značke Voelkel
Voelkel je nemecká rodinná firma, ktorej korene siahajú do 20-tych rokov minulého storočia, kedy Karl a Margaret Voelkelovci založili ovocný sad, v ktorom pestovali jablká, hrušky, čerešne, jahody, ríbezle a egreše podľa princípov tzv. bio-dynamického poľnohospodárstva (jedna z metód ekologického poľnohospodárstva, ktorá sa vyznačuje napríklad využívaním mesačného kalendára pre výsev a výsadbu, zvyšovaním úrodnosti pôdy s pomocou špeciálnych liečivých preparátov, vnímaním sociálnej funkcie farmy, atď.). Manželia potom niekoľko rokov jazdili po krajine s prenosným lisom “Mostmax” a zákazníkom lisovali ovocné šťavy priamo predo dvermi. V roku 1936 kúpili malú miestnu mliekareň v blízkosti ich ovocných sadov a premenili ju na lisovňu BIO ovocia. Od polovice 40-tych rokov dvadsiateho storočia ich firmu významne rozšíril ich syn Harm a od 80-tych rokov firmu vedie už tretia generácia na čele so Stefanom Voelkelom, ktorého tím zahŕňa aj jeho jeho štyroch dospelých synov. Značka Voelkel momentálne ponúka viac ako 170 produktov v prvotriednej BIO kvalite. Voelkelovci sú považovaní za významných pionierov bio-dynamického poľnohospodárstva a veľkou mierou sa pričinili k popularizácii tzv. Demeter kvality (oficiálny certifikát produktov z bio-dynamického poľnohospodárstva, ktorý ide nad rámec prísnej BIO certifikácie).
Produkty značky Voelkel, ktoré nájdete v Bioparku: http://eshop.biopark.sk/voelkel

*** Biopark je slovenská sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparkSK