Vegánska grilovačka

Pri aktuálne populárnom letnom grilovaní sa nemusíte cítiť menejcenne ani ak preferujete čisto rastlinnú stravu. Ponúkame Vám niekoľko súvisiacich nákupných tipov z Bioparku.

Čerstvá BIO zelenina
Na grilovanie sa nám najlepšie osvedčil baklažán a červená paprika. A samozrejme nesmie chýbať ani misa s čerstvým šalátom. Ak ich nemáte z vlastnej či babičkinej záhrady, čerstvý BIO zelovoc ponúkame aj v obchodoch Biopark v Bratislave a v Košiciach.

Vegánske BIO špeciality
Odporúčame chutné (chutia aj mäsožravcom) originálne výrobky značiek Naturmühle (BIO vegánske fašírky, rôzne druhy – tofu, brokolica a karfiol, čili, mexická, špaldová, zeleninová, stredomorská, zo zelenej špaldy) a Topas Wheaty (rôzne rastlinné klobásky a párky). Nájdete ich medzi chladeným sortimentom vo všetkých obchodoch Biopark (Bratislava, Galanta, Košice, Žilina).

BIO vegánske omáčky a dipy
Ku grilovaným špecialitám sa hodia najmä vegánska tatárska omáčka a šalátová majonéza značky Naturata, rôzne zaujímavé dipy značky Arche (kari, sladko-kyslý, Thai čili) alebo aj chren (Byodo) či kečup (Green Organics). Nájdete ich okrem všetkých kamenných obchodov Biopark aj v našom e-shope.

Prajeme Vám dobrú chuť a veľa radosti zo slnečného leta!

*** Biopark je sieť deviatich obchodov v Bratislave, Galante, Košiciach a Žiline. Vybrané produkty ponúkame i v rámci internetového obchodu. Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči svojmu zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk