Šípky pre krásnu pleť

Trápia Vás vrásky, drobné jazvy, ekzémy alebo suchá či citlivá pleť? Vyskúšajte krém so šípkovým olejom a provitamínom B5 značky Dulcia natural, ktorý ponúkajú obchody Biopark.

Šípkový olej, ktorý obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, nenasýtené mastné kyseliny, draslík, železo, vápnik a horčík, má pozoruhodné účinky pri hojení kožných jaziev a je výborným pomocníkom na zjemnenie a vyhladenie vrások. Pleť rozžiari a dodá jej potrebnú hydratáciu a elasticitu.

Provitamín B5 má regeneračné, protizápalové a upokojujúce účinky.

V šípkovom kréme na tvár s provitamínom B5 je obsiahnutá aj ružová voda, ktorá tonizuje, osviežuje a upokojuje pokožku, zlepšuje krvný obeh a podporuje rovnováhu hydratácie.

Vďaka vzácnym esenciálnym olejom zo santalového dreva a pačuli je krém výborným prostriedkom na liečbu kožných pigmentových škvŕn.

Krém sa ľahko vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný pocit, ale počas dlhých hodín pod povrchom pokožky pracuje na jej zdravom a vitálnom pôsobení. Ďalším plusom je prirodzená ochrana pokožky pred slnečným žiarením.

Šípkový krém na tvár s provitamínom B5 značky Dulcia nájdete vo všetkých kamenných predajniach Biopark http://biopark.sk/kde-nas-najdete/ aj v našom internetovom obchode
http://eshop.biopark.sk/pletova-kozmetika/pletovy-krem-sipkovy-50g
Viac o kozmetike značky Dulcia:
http://biopark.sk/clanky/kozmetika-dulcia-natural/
a ďalšie produkty tejto značky:
http://eshop.biopark.sk/dulcia .

Mohlo by Vás zaujímať aj: BIO šípkový olej od slovenského výrobcu Dr.Feelgood – http://eshop.biopark.sk/Olej-sipkovy-100ml

*** Biopark je slovenská sieť deviatich obchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
#bioparksk