Ochutnávky: My Friend Petra a Crunchy Foodie

Srdečne Vás pozývame na ochutnávky produktov slovenského výrobcu zdravého BIO snacku nielen pre bábätká – Nordic Foodie. Ochutnávať sa budú okrem iných aj dve zaujímavé novinky: My Friend Petra s kakaovo-vanilkovou príchuťou a hviezdičky Crunchy Foodie s mrkvou. Produkty obsahujú výhradne prvotriedne BIO suroviny a nájdete ich vo všetkých obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/).

Termíny decembrových ochutnávok:
Biopark Polus Bratislava – piatok 16.12.2016 od 15:30 do 18:30 hod.
Biopark Aupark Bratislava – streda 21.12.2016 od 16:30 do 22:00 hod.

O Nordic Foodie / My Friend Petra
Zakladateľkou značiek Nordic Foodie a My Friend Petra je Petra Petö, ktorá sa prostredníctvom nich snaží zjednotiť škandinávsku čistotu a vysokú kvalitu s gurmánskou láskou k dobrému jedlu a dobrej chuti, do zdravých produktov. Ako sama hovorí: “Myšlienka na Nordic Foodie vznikla, keď niekoľko mojich blízkych priateľov malo deti. Videla som ako náročné bolo pre nich nájsť dobrý snack pre detičky, aby boli spokojné aj deti, aj rodičia. Preto som rozhodla vytvoriť čistý a jednoduchý pokrm pre deti, ktorý je zdravý a chutí dobre.” Petra cestovala po Európe a všade sa pýtala mamičiek, čo hľadajú v dobrom snacku resp. aký by mal dobrý pokrm byť a čo by mal obsahovať. Odvtedy spolupracuje s rodičmi a ich deťmi v mnohých krajinách tak, aby boli recepty perfektné a vyhovovali detským chúťkam, ale i predstavám rodičov.
Presvedčil ju spôsob šetrného spracovania potravín formou sušenia mrazom (lyofilizácia), ktorý vynašli už peruánsky Inkovia. Zabalené mrazom sušené jedlo si totiž zachováva maximálny obsah vitamínov, minerálov a vlákniny (ktoré by boli zničené inými konvenčnými spôsobmi sušenia), eliminuje vznik plesne, zachováva arómu, chuť a farby, a umožňuje uskladnenie pri izbovej teplote, takže jedlo je stále pripravené zobrať si ho a jesť kdekoľvek a kedykoľvek.

Produkty značiek Nordic Foodie a My Friend Petra, ktoré nájdete v Bioparku:
Nordic Foodie – BIO hviezdičky Crunchy cvikla
http://eshop.biopark.sk/nordic-foodie/hviezdicky-crunchy-cvikla-30g
Nordic Foodie – BIO hviezdičky Crunchy špenát
http://eshop.biopark.sk/nordic-foodie/hviezdicky-crunchy-spenat-30g
Nordic Foodie – BIO hviezdičky Crunchy mrkva
http://eshop.biopark.sk/pre-deti/hviezdicky-crunchy-mrkva-30g
My Friend Petra – Ingrid’s Sweet Treat – čučoriedkové
http://eshop.biopark.sk/my-friend-petra/snack-ingrids-cucoriedka-15g
My Friend Petra – Anders’ Sweet Treat – jahodové
http://eshop.biopark.sk/my-friend-petra/snack-anders-jahoda-15g
My Friend Petra – Line’s Sweet Treat – kakaovo-vanilkové
http://eshop.biopark.sk/my-friend-petra/snack-line-kakao-vanilka-15g

*** Biopark je slovenská sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk