Na dosah ruky

Najmä pre tých, ktorí to majú do našich kamenných prevádzok ďaleko, sme spustili nový internetový obchod. Momentálne je v ňom pre Vás “na dosah ruky” viac ako 800 produktov (a každý deň pridávame nové!). Tovar Vám doručíme na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty. Čoskoro pribudne aj možnosť doručenia kuriérom.

Sortiment v našom e-shope predstavuje zatiaľ iba tretinu toho, čo ponúkame v kamenných prevádzkach Biopark, napriek tomu je aj naša ponuka na internete veľmi pestrá: zahŕňa zdravé, bio a fair trade potraviny, výživové doplnky, potraviny pre rôzne diéty, prírodnú kozmetiku, ekologické čistiace prostriedky, a knihy.

Čerstvou novinkou je produktová rada značky Organiqa, v rámci ktorej nájdete superpotraviny a doplnky stravy v bio kvalite ako surový konopný prášok, guarana, goji, maca, camu camu, nepražené kakao či surové kakaové maslo. Zaujímavé zľavy dostanete do konca júla na vybrané produkty značky Bio King.

Budeme radi, ak nám dáte vedieť, čo sa Vám na našom e-shope páči/nepáči, čo Vám vyhovuje/nevyhovuje alebo čo Vám v ňom chýba. Aktuálne informácie o novinkách, zľavách a produktoch nájdete na našej webstránke alebo Facebookovej stránke.