Frangipani: Kniha Varenie a RAWenie

Aj zdravá strava môže byť chutná a lahodiaca oku. Vo svojej kuchárskej knihe vás o tom presvedčia Francesca Kristal Spinelli a Zuzana Sakara Antalíková – majiteľky bratislavského Frangipani Vitality Bar, ktorý obchody Biopark pravidelne zásobuje vynikajúcimi čerstvými nepečenými (RAW) vegánskymi tortičkami.

V kuchárskej knihe Varenie a RAWenie sa môžete inšpirovať 86 receptami na rastlinnej báze bez obsahu lepku, živočíšnych mliečnych produktov a rafinovaného cukru. Sú pripravované varením alebo podľa princípov RAW stravy, čiže bez tepelného spracovania.

Čo o knihe hovoria autorky?: “Tak ako do našich dezertov, aj do tejto knižky sme vložili lásku a tvorivosť. Odhaľujeme v nej i niekoľko úspešných, overených tajných receptov Frangipani. Veríme, že vás zaujme a prinesie vám toľko radosti, koľko priniesla nám, keď sme ju pre vás tvorili.”

Knihu Varenie a RAWenie vydalo vydavateľstvo Fortuna Libri v roku 2016. Kúpiť si ju môžete vo všetkých kamenných prevádzkach Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/) aj v našom e-shope: http://eshop.biopark.sk/knihy/varenie-a-rawenie

Viac o Frangipani a ich ponuke v Bioparku:
http://biopark.sk/clanky/cerstve-raw-torty/

*** Biopark je slovenská sieť deviatich BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk