Dulcia Očný nočný krém

Ak sa chcete konečne zbaviť tmavých kruhov pod očami či opuchov v oblasti očí, vyskúšajte si pred spaním dať kofeín. Samozrejme nemáme na mysli kávu či čierny čaj, ale Dulcia Očný nočný krém s kofeínom. Nájdete ho vo všetkých obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/) aj v našom e-shope (http://eshop.biopark.sk/dulcia/ocny-krem-s-kofeinom-nocny-10g).

Koža pod očami je jednou z najcitlivejších oblastí. Je veľmi tenká a citlivá, veľmi ľahko ovplyvnená mnohými vonkajšími aj vnútornými faktormi. Tmavé kruhy pod očami trápia nielen dámy, ale aj pánov. Výnimočný hustý očný krém Dulcia, ktorý ponúkajú obchody Biopark, je nabitý kofeínom s krásnou kávovou vôňou. Stimuluje a obnovuje bunkovú štruktúru, čím napomáha k lepšej cirkulácii krvi a tým zdravšiemu a mladistvejšiemu vzhľadu pokožky okolo očí. Podporuje prekrvenie pokožky pre zosvetlenie kruhov pod očami. Krém obsahuje bambucké maslo, ktoré zabezpečuje hlbokú hydratáciu. Nájdete v ňom aj mangové a avokádové maslo, ktoré vďaka vysokému množstvu antioxidantov a vitamínov C a E pôsobia proti starnutiu pokožky. Vysoký obsah kofeínu veľmi priaznivo pôsobí na kruhy pod očami a opuchy a krásne vypína a naťahuje jemnú kožu očných viečok. Okrem kože v oblasti očí, môžete krém používať aj na iné suché časti tváre ako je okolie nosa, obočia a spánkov. Nočný krém s kofeínom Dulcia v sebe obsahuje 100% prírodných zložiek.

Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika, založená na báze rastlinných a bylinných extraktov. Je ručne vyrábaná na Slovensku. Produkty značky Dulcia nájdete okrem našich kamenných prevádzok aj v našom e-shope:
http://eshop.biopark.sk/dulcia

*** Biopark je sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk

Sledujte nás na Instagrame: https://instagram.com/bioparksk/