Čerstvé RAW torty

Ponuka čerstvých RAW dezertov značky Frangipani sa nám rozrástla o mimoriadne chutné nepečené vegánske torty “Forest” (s lesným ovocím), “Paris” (banánovo-čokoládová), “Hippie” (s višňami) a “Blueberry” (čučoriedková). Okrem toho Biopark aktuálne vo všetkých deviatich kamenných obchodoch ponúka aj torty “Bounty”, “Caramel”, “Carrot”, “Choconut”, “Poppy” a “Strawberry”. Torty predávame balené po 1 kuse – v ekologických, kompostovateľných obaloch. Doba expirácie je tri dni, ale veríme, že tak dlho u Vás v chladničke nevydržia!

Frangipani Vitality Bar je projektom Francescy Spinelli a Zuzany Antalíkovej. Názov “Frangipani” bol inšpirovaný menom nádherného tropického kvetu plumérie, ktorý sa používa pri obradoch v budhistických a hinduistických kláštoroch a symbolizuje večný život duše.

Frangipani Vitality Bar vyrába produkty, vďaka ktorým sa budete cítiť “fresh, fabulous, full of power, friendly and free”:

  • FRESH: výrobky sú vyrobené z čerstvých surovín, bez pridaných konzervačných látok, umelých prísad, nie sú tepelne spracované
  • FABULOUS: surová strava je živá strava, ktorá nezaťažuje trávenie a dodáva pocit ľahkosti a zdravia
  • FULL OF POWER: použité ingrediencie zásobujú organizmus živinami a dodávajú energiu
  • FRIENDLY: ohľaduplné k zvieratám a k životnému prostrediu
  • FREE: pochutnajú si nielen nadšenci zdravej stravy, ale aj milovníci sladkostí, milovníci diét, mamičky a detičky, športovci, ale aj ľudia s bezlepkovou diétou

Všetky produkty Frangipani Vitality Bar sú “vegan”, t.z. neobsahujú žiadne živočíšne produkty, ako napríklad mlieko alebo vajcia. Sú “raw” alebo živé, čiže bez tepelnej úpravy. Suroviny sa spracovávajú mletím, mixovaním, sušením a chladením. Namiesto rafinovaného cukru sa používa prírodné sladidlo agáve a sušené ovocie. Väčšina produktov je aj bez lepku, okrem produktov, ktoré obsahujú ovsené vločky. Ingrediencie nepečených vegánskych tort od Frangipani Vitality Bar tvoria zdraviu prospešné suroviny ako mandle, datle, kokosový olej, chia semená, konopné semená, kakao a karob, goji (kustovnica čínska), pohánka.

Čerstvé nepečené (RAW) vegánske torty Frangipani si môžete kúpiť vo všetkých obchodoch Biopark: http://biopark.sk/kde-nas-najdete/

*** Biopark je slovenská sieť BIOobchodov. Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Vybrané produkty ponúkame i v rámci internetového obchodu. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk