Bio Planete: Omega Orange a Omega Blue

Zdravé tuky môže Vaše telo prijať chutným spôsobom aj vďaka olejom francúzskej značky Bio Planete. Na letné raňajky je ideálna zmes Omega Orange a do šalátu, či iného ľahkého obedu, sa výborne hodí Omega Blue. Obsahujú, okrem základu z ľanového oleja, aj zaujímavé vychytávky ako olej z granátového jablka, z vlašských orechov, z pomarančovej kôry, z pšeničných klíčkov, či peľ. Nájdete ich, samozrejme v BIO kvalite, vo všetkých prevádzkach Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/) aj v našom internetovom obchode: http://eshop.biopark.sk.

Zmes olejov Omega Orange

Jedinečnú a príjemnú ovocnú chuť tejto zmesi dáva olej z granátového jablka spolu s olejom z pomarančovej kôry a troškou peľu. Je vhodná na ráno. Dodá Vášmu telu doležité zdravé tuky a teda energiu pre úspešny deň. Obsahuje oleje prirodzene bohaté na polynenasýtené mastné kyseliny a najmä kyselinu Alfa-linolovú (Omega 3), ktorú si náš organizmus nedokáže vyrobiť. Denna dávka 2g Omega 3 pomáha urdžať zdravú hladinu cholesterolu v krvi.
http://eshop.biopark.sk/bio-planete/olej-zmes-omega-orange-100ml

Zmes olejov Omega Blue

Lahodná orechová chuť je spôsobená jedinečným zložením tejto olejovej zmesi, ktorú tvorí ľanový olej, olej z pražených vlašských orechov, slnečnicový olej, olej z pšeničných klíčkov a olej z morských rias, bohatých na kyseliny DHA. Vzhľadom na obsah kyseliny DHA je zmes prospešná na udržanie správnej funkcie nervových buniek – mozgu a očí, už pri dennej dávke 250 mg. Odporúča sa najmä tehotným ženám, deťom a seniorom.
http://eshop.biopark.sk/bio-planete/olej-zmes-omega-blue-100ml

* Biopark je slovenská sieť deviatich BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk