Bezlepkové pšeničné pivo

Nie je to oxymoron! Predstavujeme Vám unikátne pšeničné pivo Die Weisse, ktoré sa u našich rakúskych susedov vyrába podľa tradičnej receptúry, zo surovín, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva (BIO) a je skutočne bezlepkové. Prostredníctvom špeciálnej pivovarníckej technológie sa v procese výroby z pšenice odbúra lepok, a preto si toto tradičné, chuťovo zaujímavé pivo môžu vychutnať aj celiatici.

Pivovar Die Weisse založil v Salzburgu dobrodruh a cestovateľ Adelbert Behr pred viac ako sto rokmi. Vo všetkých obchodoch Biopark http://biopark.sk/kde-nas-najdete/ aj v našom e-shope http://eshop.biopark.sk/Die-Weisse si nefiltrované, bezlepkové pšeničné pivo Die Weisse môžete kúpiť v 330ml alebo 500ml verzii. Obsah alkoholu je 5,2%.
Zloženie:
voda, pšeničný slad*, jačmenný slad*, droždie, chmeľ* (pasterizované)
*z kontrolovaného ekologického hospodárstva (BIO)

*** Biopark je sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk a na Instagrame: https://instagram.com/bioparksk/