• (Slovenčina)

  Čo ponúkame

  Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné doplnky výživy, BIOkozmetika, EKOLOGICKÉ čistiace prostriedky, a knihy pre zdravší a zelenší život. Vo vybraných prevádzkach aj ZDRAVÉ deli. Tovarová skladba Bioparku odráža našu základnú filozofiu, ktorá je postavená na troch pilieroch: KVALITA, ZODPOVEDNOSŤ a ZDRAVIE.

 • (Slovenčina)

  Kvalita

  Ponúkame široký sortiment certifikovaných produktov ekologického poľnohospodárstva (BIO) – t.j. potraviny bez GMO, pesticídov, umelých farbív, dochucovadiel a konzervantov, nesírené, bez antibiotík a rastových hormónov. Všetky starostlivo vyberané produkty v našej ponuke pochádzajú od overených pestovateľov a výrobcov, ktorí dodržiavajú najprísnejšie normy. Vďaka pravidelnému dennému zásobovaniu ponúkame vždy čerstvé potraviny.

 • (Slovenčina)

  Zodpovednosť

  Správame sa férovo k pestovateľom a výrobcom. Podporujeme spravodlivý obchod (v našej ponuke je o. i. široký vyber FAIR TRADE čokolád, fairtrade káva či banány) aj poctivých lokálnych podnikateľov (predávame napr. SLOVENSKÉ BIO bylinkové čaje, vína, med, chlieb a pečivo, koláčiky, jablká). Správame sa ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Podporujeme poľnohospodárske a výrobné procesy, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie a neohrozujú biodiverzitu, používame ekologicky odbúrateľné čistiace prostriedky, recyklujeme odpad a nepoužívame plastové tašky.

 • (Slovenčina)

  Zdravie

  Ponúkame potraviny pre zdravú, vyváženú a pestrú stravu – bez rafinovaných cukrov a tukov, pestrú paletu vegetariánskych a VEGÁNskych výrobkov, tzv. RAW, zelené a superpotraviny, potraviny a doplnky podporujúce detox a zdravé chudnutie, proteíny nielen pre športovcov. Pre celiatikov ponúkame viaczrnné výrobky BEZ LEPKU v bio kvalite; BEZ LAKTÓZY sú nami ponúkané rastlinné mlieka aj niektoré syry z kravského mlieka, v ponuke máme aj čerstvé výrobky z kozieho mlieka a výrobky z ovčieho mlieka; DIAbetici určite ocenia našu ponuku zdravých sladidiel a sladkostí. Ak už Vaše telo bojuje s chorobou alebo chcete preventívne posilniť Vaše zdravie a imunitu, máme pre Vás prírodné vitamíny, bylinky, šťavy, sirupy a ďalšie prostriedky alternatívnej medicíny.

  Veríme, že zdravá strava je najchutnejšou formou zdravotného poistenia!