Aby sme našim zákazníkom ponúkli zodpovednejšiu – kvalitnejšiu, zdravšiu a ekologickejšiu – alternatívu k typickému rýchlemu občerstveniu (fast food), vo vybraných bratislavských nákupných centrách (Aupark, Avion, Polus) sú naše klasické BIOobchody rozšírené o Biopark DELI.

Ponúkame v ňom chutné zeleninové a strukovinové polievky, vegetariánske, vegánske, flexitariánske, prirodzene bezlepkové a bezlaktózové jedlá; aj cenovo zvýhodnené denné / obedové menu.

Všetky jedlá pre Biopark deli sú podľa sezónne aktuálnych receptúr starostlivo pripravované v kuchyni Foodkút (#foodkutvbioparku). Foodkút, predtým fungujúci pod značkou Jem iné, resp. Jeminé SK (#jeminevbioparku, #foodkutjenovejemine), prevádzkuje školu varenia v bratislavskej Starej tržnici a zastúpenie Jamie Oliver Food Foundation na Slovensku. Pri príprave jedla sa kladie mimoriadny dôraz na kvalitu, výváženú chuť, nutričnú hodnotu a ekologický prístup. Použité ingrediencie tvoria v najväčšej možnej miere certifikované produkty ekologického poľnohospodárstva (BIOpotraviny), lokálne a farmárske potraviny. Ak využijete možnosť “take away” / “to go”, jedlo si odnesiete zabalené do ekologických kompostovateľných nádob a obalov.

Akceptujeme: VISA, Master Card, Diner’s Club, stravné lístky Cheque Dejeuner, Doxx, a Ticket Restaurant lístky aj karty.

  • BATÁTOVÁ POLIEVKA

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske

  • RYŽOVÝ ŠALÁT

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske

  • POHÁNKA S CVIKLOU

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske