Aby sme našim zákazníkom ponúkli zodpovednejšiu – kvalitnejšiu, zdravšiu a ekologickejšiu – alternatívu k typickému rýchlemu občerstveniu (fast food), vo vybraných bratislavských nákupných centrách (Aupark, Avion, Eurovea, Polus) sme naše klasické BIOobchody rozšírili o Biopark DELI.

Ponúkame v ňom chutné zeleninové a strukovinové polievky, vegetariánske, vegánske, flexitariánske, prirodzene bezlepkové a bezlaktózové jedlá; aj cenovo zvýhodnené denné / obedové menu.

Všetky jedlá pre Biopark deli podľa sezónne aktuálnych receptúr starostlivo pripravujú Janica Lacová a Aneta (Orosiová) Vaculíková v kuchyni Jem iné (#jeminevbioparku). Použité ingrediencie tvoria v najväčšej možnej miere certifikované produkty ekologického poľnohospodárstva (BIOpotraviny). Ak využijete možnosť “take away” / “to go”, jedlo si odnesiete zabalené do ekologických kompostovateľných nádob a obalov.

Akceptujeme: VISA, Master Card, Diner’s Club, stravné lístky Cheque Dejeuner, Doxx, a Ticket Restaurant lístky aj karty.

  • BATÁTOVÁ POLIEVKA

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske

  • RYŽOVÝ ŠALÁT

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske

  • POHÁNKA S CVIKLOU

    prirodzene bez lepku, bez laktózy, vegánske