Značka BioKing

Je pre nas veľkou cťou, že v obchodoch Biopark môžeme zákazníkom ponúkať mimoriadne kvalitné produkty značky BioKing.

Za značkou BioKing stojí rodinná firma tirolského “biopioniera” Engelberta Perlingera, ktorý v oblasti biopotravín pôsobí už od roku 1974. Ohľaduplné spracovávanie a distribúcia kvalitných biopotravín sa pre Engelberta Perlingera stalo životným poslaním potom, čo sa mu zásadnou zmenou životného štýlu podarilo prekonať vážnu chorobu, spôsobenú najmä nezdravými stravovacími návykmi. Tridsaťročná prax mu potvrdila, že vysokú kvalitu potravín im vedia zaručiť jedine podmienky ekologického poľnohospodárstva, šetrné zaobchádzanie a produkcia v malých množstvách.

Perlingerove bývalé firmy Perlinger Naturprodukte a EP Naturprodukte sa v 80-tych a 90-tych rokoch vypracovali na rakúskych lídrov v predaji biopotravín – prevádzkovali 75 bio obchodov v Rakúsku a zásobovali viaceré supermarkety v Rakúsku aj v Nemecku. Značka BioKing v súčasnosti ponúka viac ako 240 produktov v bio kvalite, ktoré distribuuje prevažne v krajinách Európskej únie.

Produkty značky BioKing nájdete okrem kamenných prevádzok Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/) aj v našom e-shope.