Zdravý BIO snack

Zdravú maškrtu vo forme BIO sušeného ovocia, bonbónov a orieškov značky BioKing si môžete do 24. decembra 2014 kúpiť vo všetkých deviatich kamenných obchodoch Biopark so zľavou 10%.

Aktuálna akcia zahŕňa:

  • BIO sušené ovocie – ananás, banány, brusnice, černice, čučoriedky, datle, figy, hrozienka sultánky, jablká, jahody, kokos, maliny, mango, moruša biela, physalis, lesné plody, ríbezle, slivky, študentská zmes.
  • BIO bonbóny – datlové, datlovo-brusnicové, datlovo-čokoládové, figové, marhuľové, slivkové.
  • BIO oriešky – kešu, mandle, lieskovce, makadamiové orechy, cédrové oriešky, para orechy, šachor jedlý (chufa), zmes orechov.

O značke BioKing
Za značkou BioKing stojí rodinná firma tirolského “biopioniera” Engelberta Perlingera, ktorý v tejto oblasti pôsobí už od roku 1974. Ohľaduplné spracovávanie a distribúcia kvalitných produktov ekologického poľnohospodárstva sa pre Engelberta Perlingera stalo životným poslaním potom, čo sa mu zásadnou zmenou životného štýlu podarilo prekonať vážnu chorobu, spôsobenú najmä nezdravými stravovacími návykmi. Jeho bývalé firmy Perlinger Naturprodukte a EP Naturprodukte sa v 80-tych a 90-tych rokoch vypracovali na rakúskych lídrov v predaji BIOpotravín – prevádzkovali 75 BIOobchodov v Rakúsku a zásobovali viaceré supermarkety v Rakúsku aj v Nemecku. Značka BioKing v súčasnosti ponúka viac ako 240 produktov v BIO kvalite, ktoré distribuuje prevažne v krajinách Európskej únie.

Produkty BioKing nájdete okrem kamenných prevádzok Biopark aj v našom internetovom obchode.