Vegánsky deň 2016

V rámci podujatia Vegánsky deň 2016 si vo všetkých prevádzkach Biopark aj v našom e-shope môžete dňa 2.11. 2016 kúpiť s mimoriadnou zľavou 50% rezance značky King Soba v prémiovej BIO kvalite. V prevádzkach, ktoré zahŕňajú Biopark deli, Vám okrem toho budeme ponúkať za polovičnú cenu aj chutné tekvicové quinotto s grilovanou hlivou a avokádom, a navyše sa môžete zapojiť do súťaže o darčekovú poukážku na kurz varenia Jem iné v Starej tržnici.

Podujatie Vegánsky deň 2016 organizuje OZ Vegánske hody. OZ VEGÁNSKE HODY je neziskovou organizáciou, ktorá sa zameriava na riešenie otázok trvalej udržateľnosti a dopadov ľudských preferencií v stravovaní na životné prostredie a postavenie zvierat.

Čo je to vegánstvo?
Vegánstvo je spôsob stravovania, ktorý vyraďuje z jedálnička akékoľvek živočíšne produkty. Vegánska strava neobsahuje žiadne mäso, mliečne výrobky, vajcia, med, ani emulgátory živočíšneho pôvodu. Vegánstvo je zároveň filozofiou, ktorá odmieta vnímať zvieratá ako tovar a s tým spojené životné podmienky hospodárskych zvierat. Vegánske stravovanie je tiež často považované za stravovaciu alternatívu ohľaduplnejšiu k životnému prostrediu.

Viac o vegánstve a podujatí Vegánsky deň nájdete na stránke organizátora:
http://www.veganskehody.sk/vegansky-den-2016/

Vegánsky deň 2016 – ponuka v kamenných prevádzkach Biopark:
Cena 2,21 EUR platí pre ryžovo-pšenové, ryžové thajské a ryžovo-tekvicové rezance so zázvorom (250g). Okrem toho môžete ponuku využiť aj na ryžovo-pšeničné UDON rezance (akciová cena: 1,85 EUR), rezance z čiernej ryže (akciová cena: 2,32 EUR) a pohánkovo-batátové rezance (akciová cena: 2,32 EUR). Ponuka je platná v kamenných prevádzkach Biopark iba dňa 2. 11. 2016 a nie je kombinovateľná s inými zľavami.

Vegánsky deň 2016 – ponuka v našom e-shope:
Cena 1,76 EUR platí pre ryžovo-pšenové, ryžové thajské a ryžovo-tekvicové rezance so zázvorom (250g). Okrem toho môžete ponuku využiť aj na ryžovo-pšeničné UDON rezance (akciová cena: 1,48 EUR), rezance z čiernej ryže (akciová cena: 1,85 EUR) a pohánkovo-batátové rezance (akciová cena: 1,85 EUR). Cena nezahŕňa dopravu. Ponuka je platná dňa 2. 11. 2016 (v čase od 00:00 do 23:59) v internetovom obchode Biopark: http://eshop.biopark.sk

Vegánsky deň 2016 – ponuka v Biopark deli:
Tekvicové quinotto s grilovanou hlivou a avokádom je vynikajúce sezónne bezlepkové jedlo, ktoré pre Biopark deli pripravujú Aneta a Janica z Jem iné (#jeminevbioparku). V rámci Vegánskeho dňa jedlo ponúkame za polovičnú cenu – 3,16 EUR za 200g, resp. 1,58 za 100 gramov. Okrem zľavy na quinotto Vám ponúkame aj možnosť zapojiť sa do súťaže o darčekový poukaz do školy varenia Jem iné v Starej tržnici. Ponuku môžete využiť v našich prevádzkach Biopark Avion Bratislava a Biopark Eurovea Bratislava dňa 2. 11. 2016 v čase od 11:00 hod. do vypredania zásob. Tešíme sa na Vašu návštevu!

*** Biopark je slovenská sieť deviatich BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Sme radi, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk