S Anetou a Janicou

Jedlo spája. A našťastie pre nás všetkých spojilo aj Anetu Orosiovú a Janicu Lacovú. Po tom, čo dievčatá rozbehli školu varenia Jem iné a stali sa ambasádorkami Food Foundation Jamieho Olivera na Slovensku, vydávajú úžasnú knihu plnú kreatívnych, zdravých a chutných receptov “S Anetou a Janicou – Čo na srdci, to na jazyku”. Pozrite sa na prípravu jedla očami Anety a Janice, ktoré majú na srdci presne to, čo na jazyku! Knihu ako aj kvalitné BIOsuroviny na prípravu jednotlivých jedál nájdete vo všetkých obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/).

Kniha plná dobrého a kvalitného jedla

Aneta Orosiová a Janica Lacová, autorky knihy „S Anetou a Janicou – Čo na srdci, to na jazyku“, zastávajú názor, že jedlo lieči. Presvedčili sa o tom samy, zmena životného štýlu a správne stravovanie im totiž priniesli iba pozitíva. Nahliadnite do knihy plnej dobrého a kvalitného jedla, nad ktorým sa vám budú zbiehať slinky.

Autorky sa venujú ekológii, dozviete sa ich tipy a triky pri varení, aj to, čo by vám v kuchyni určite nemalo chýbať. Recepty sú rozdelené do štyroch častí charakteristických pre ročné obdobia ako Od snežienok do Jána alebo Od žatvy po dožinky. Kvalita, chuť a sezónnosť sú na prvom mieste, preto v receptoch nehľadajte bielu múku či rafinovaný cukor.

Vyskúšajte niektorý z receptov a zistite to, čo vyhlásili samy autorky: „Bez dobrého a kvalitného jedla deň nie je ani náhodou kompletný.“

Kniha vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri s podporou partnerov Biopark, Svet Bedničiek a Elmina.
Rozsah: 208 strán
Maloobchodná cena: 16,90 €
Viac informácií: www.fortunalibri.sk

***Biopark je sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk