RAW vegánske torty

Chutnú Mikulášsku nádielku v podobe nepečených vegánskych tort pre Vás pripravujeme v spolupráci s Frangipani Vitality Bar. V termíne od 4. do 6. decembra si čerstvé RAW torty môžete kúpiť s 10%-nou zľavou vo všetkých obchodoch Biopark (Bratislava – Aupark, Avion, Bory Mall, CBC, Eurovea, Polus; Galanta – Vajanského 3; Košice – Aupark; Žilina – Aupark).

Frangipani Vitality Bar je projektom Francescy Spinelli a Zuzany Antalíkovej. Názov “Frangipani” bol inšpirovaný menom nádherného tropického kvetu plumérie, ktorý sa používa pri obradoch v budhistických a hinduistických kláštoroch a symbolizuje večný život duše.

Frangipani Vitality Bar vyrába produkty, vďaka ktorým sa budete cítiť “fresh, fabulous, full of power, friendly and free”:

  • FRESH: výrobky sú vyrobené z čerstvých surovín, bez pridaných konzervačných látok, umelých prísad, nie sú tepelne spracované
  • FABULOUS: surová strava je živá strava, ktorá nezaťažuje trávenie a dodáva pocit ľahkosti a zdravia
  • FULL OF POWER: použité ingrediencie zásobujú organizmus živinami a dodávajú energiu
  • FRIENDLY: ohľaduplné k zvieratám a k životnému prostrediu
  • FREE: pochutnajú si nielen nadšenci zdravej stravy, ale aj milovníci sladkostí, milovníci diét, mamičky a detičky, športovci, ale aj ľudia s bezlepkovou diétou

Všetky produkty Frangipani Vitality Bar sú “vegan”, t.z. neobsahujú žiadne živočíšne produkty, ako napríklad mlieko alebo vajcia. Sú “raw” alebo živé, čiže bez tepelnej úpravy. Suroviny sa spracovávajú mletím, mixovaním, sušením a chladením. Namiesto rafinovaného cukru sa používa prírodné sladidlo agáve a sušené ovocie. Väčšina produktov je aj bez lepku, okrem produktov, ktoré obsahujú ovsené vločky. Ingrediencie nepečených vegánskych tort od Frangipani Vitality Bar tvoria zdraviu prospešné suroviny ako mandle, datle, kokosový olej, chia semená, konopné semená, kakao a karob, goji (kustovnica čínska), pohánka.

Zdroj: www.frangipani.sk