Ponuka práce: Biopark v Bratislave

Posilnite náš tím! V našich bratislavských prevádzkach ponúkame prácu príjemne vystupujúcim, otvoreným osobám so vzťahom k zdravému životnému štýlu a ekológii. Hlavnou náplňou práce bude predaj a každodenný chod predajne spojený s odborným poradenstvom. Prijímame zamestnancov na plný úväzok aj na dohodu (brigády).

Čo ponúkame?
Dobre ohodnotenú prácu so zaujímavým sortimentom a v príjemnom prostredí, odmeny a zamestnanecké zľavy.

Koho hľadáme?
Pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním (s maturitou alebo bez maturity) / vyšším odborným (nadstavbovým) vzdelaním / s vysokoškolským vzdelaním alebo študenti vysokých škôl. Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Medzi hlavné osobnostné predpoklady patria komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa a aktívny prístup.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj živopis na adresu praca@biopark.sk. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

*** Biopark je slovenská sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk