Oleje BioKing

Na letné šaláty, do studenej kuchyne, na kozmetické účely alebo ako doplnok výživy môžete použiť kvalitné rastlinné BIO oleje značky BioKing, ktoré Vám aktuálne ponúkame vo všetkých prevádzkach Biopark aj v našom e-shope s atraktívnou zľavou. Budeme radi, ak sa u nás zastavíte na ochutnávku. Akcia trvá do 15. júna 2015.

V Bioparku vyberáme produkty, ktoré sú zodpovedné voči Vášmu zdraviu, ohľaduplné voči našej planéte a budúcim generáciám, a za ktoré ich producenti a pestovatelia dostali férovú cenu. Preto Vám s radosťou predstavujeme rastlinné oleje značky BioKing, ktoré spĺňajú všetky tieto kritériá.

Na rozdiel od chemicky rafinovaných olejov (ktoré sa lisujú pomocou chemických rozpúšťadiel, čím sa zvyšuje množstvo získaného oleja a znižuje jeho cena na úkor kvality), sú všetky oleje v našej ponuke získavané šetrným lisovaním z plodov ekologického poľnohospodárstva (majú BIO certifikáciu). Všetky BIO rastlinné oleje, ktoré ponúkame, vyhovujú požiadavkám vegetariánskej aj VEGÁNskej stravy. Väčšina z nich je lisovaná za studena a teda vhodná aj pre vitariánov (RAW – surová/živá strava).

V ponuke obchodov Biopark nájdete aktuálne tieto oleje značky BioKing:
cédrový – http://eshop.biopark.sk/Olej-cedrovy-100ml
ľanový – http://eshop.biopark.sk/Olej-lanovy2-250ml
olivový – http://eshop.biopark.sk/Olej-olivovy-z-andaluzie-500ml
rakytníkový – http://eshop.biopark.sk/Olej-rakytnikovy-z-plodov-50ml
svätojánsky – http://eshop.biopark.sk/Olej-svatojansky-100ml
tekvicový – http://eshop.biopark.sk/Olej-tekvicovy-stajersky-250ml

Viac informácií o blahodarných účinkoch jednotlivých druhov olejov nájdete v našich článkoch:
http://biopark.sk/clanky/cedrovy-olej/
http://biopark.sk/clanky/lanovy-olej/
http://biopark.sk/clanky/olivovy-olej/
http://biopark.sk/clanky/rakytnikovy-olej/
http://biopark.sk/clanky/svatojansky-lubovnikovy-olej/
http://biopark.sk/clanky/tekvicovy-olej/

O značke BioKing
Za značkou BioKing stojí rodinná firma tirolského “biopioniera” Engelberta Perlingera, ktorý v tejto oblasti pôsobí už od roku 1974. Ohľaduplné spracovávanie a distribúcia kvalitných produktov ekologického poľnohospodárstva sa pre Engelberta Perlingera stalo životným poslaním potom, čo sa mu zásadnou zmenou životného štýlu podarilo prekonať vážnu chorobu, spôsobenú najmä nezdravými stravovacími návykmi. Jeho bývalé firmy Perlinger Naturprodukte a EP Naturprodukte sa v 80-tych a 90-tych rokoch vypracovali na rakúskych lídrov v predaji BIOpotravín – prevádzkovali 75 BIOobchodov v Rakúsku a zásobovali viaceré supermarkety v Rakúsku aj v Nemecku. Značka BioKing v súčasnosti ponúka viac ako 240 produktov v BIO kvalite, ktoré distribuuje prevažne v krajinách Európskej únie.

*** Biopark je sieť deviatich obchodov v Bratislave, Galante, Košiciach a Žiline. Vybrané produkty ponúkame i v rámci internetového obchodu. Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči svojmu zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!

Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk