Október v Bioparku

Pripravované nákupné akcie a atraktívne zľavy sme pre Vás zhrnuli do tohto článku. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dnes v rámci celoeurópskej kampane “Za spravodlivú čokoládu” v Bratislave na námestí SNP vítame čokobus. Okrem bohatého sprievodného programu pre Vás organizátori prichystali aj kupóny, s ktorými si vo všetkých obchodoch Biopark môžete uplatniť zľavu na Fair Trade čokolády v našej ponuke. Viac informácií: http://tour.makechocolatefair.org/

Od začiatku tohto týždňa je v distribúcii nové číslo časopisu Eva (11/2014), obsahujúce kupóny na jesenné Hriešne dobré nákupy. V Bioparku v bratislavskom, košickom aj žilinskom Auparku si vďaka kupónom môžete v termíme od 16. do 19. októbra 2014 uplatniť 20%-nú zľavu na celý nákup.

V rámci októbrovej Soboty snov dňa 11. 10. 2014 môžete v Bioparku Eurovea nakupovať s 20%nou zľavou na celý sortiment.

V októbri/novembri pre Vás pripravujeme aj ochutnávky viacerých obľúbených produktových “vychytávok” v novej prevádzke Biopark v Galante, otvorenie novej prevádzky Biopark v novom nákupnom centre v Bratislave, nočné nakupovanie s atraktívnymi zľavami v Bioparku Avion a chutné prekvapenia v Bioparku Polus. Oplatí sa nás sledovať na našej webstránke http://biopark.sk a Facebooku https://www.facebook.com/Biopark.sk .

*** Biopark je sieť siedmich obchodov v Bratislave, Košiciach a Žiline. Kamenné predajne sú doplnené aj o internetový obchod. Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, výživové doplnky, potraviny pre rôzne diéty, prírodná kozmetika, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V dvoch bratislavských nákupných centrách je náš klasický BIOobchod rozšírený aj o ZDRAVÉ BISTRO.
Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči svojmu zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!