Ochutnávky: RAW BIO čokoláda Cocoa

Naši zákazníci už určite dobre poznajú značku Cocoa, ktorá priniesla na trh výnimočne lahodné vegánske RAW BIO čokolády, vyrobené šetrne zo surových kakaových bôbov. Ku základnej línii v čiernych krabičkách zabalených čokoládových výrobkov nám nedávno do sortimentu pribudli aj “biele” Cocoa novinky s kokosom a tzv. vegemylk (rastlinné alternatívy mlieka), ktoré aktuálne (do 4. apríla 2017) môžete ochutnávať vo všetkých obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/):

Kokosová RAW čokoláda:
http://eshop.biopark.sk/cocoa/cokolada-raw-kokosova-50g

Čokoláda RAW biela s pistáciami – špecifickú chuť tejto čokoláde dodáva štipka Himalájskej soli, ktorá zvýrazňuje chuť kakaa a pistáciových orechov:
http://eshop.biopark.sk/cocoa/cokolada-raw-biela-s-pistaciami-50g

Mandle a para orechy vo svetlej RAW čokoláde:
http://eshop.biopark.sk/cocoa/para-orechy-vo-svetlej-raw-cokolade-70g
http://eshop.biopark.sk/cocoa/mandle-vo-svetlej-raw-cokolade-70g

Kešu a lieskovce v kokosovej RAW čokoláde:
http://eshop.biopark.sk/cocoa/kesu-v-kokosovej-raw-cokolade-70g
http://eshop.biopark.sk/cocoa/lieskovce-v-kokosovej-raw-cokolade-70g

Srdečne Vás pozývame na ochutnávky do Bioparku a veríme, že Vám bude chutiť!

O značke Cocoa
RAW BIO čokolády (a tiež sušené ovocie a oriešky v RAW BIO čokoláde) značky Cocoa sú vyrobené ručne z nepraženého kakaa, z kvalitných criollo kakaových bôbov a vyznačujú sa výnimočne šetrným spracovaním – teplota pri výrobe čokolády nepresahuje 45°C. Aby bola v čo najväčšej možnej miere zaručená kvalita, čerstvosť a pravosť surovín, výrobcovia čokolády Cocoa – Marcin Rendak a Karol Szwed – nakupujú kakaové bôby priamo od jednotlivých farmárov na certifikovaných ekologických farmách v Peru. Surové čokolády Cocoa majú nadštandardne vysokú koncentrácia horčíka a antioxidačných látok; sú bez lepku, bez laktózy, bez sóje, bez rafinovaného cukru; vhodné pre vegánov i vitariánov; a vzhľadom na použité sladidlo, ktorým je nektár z kokosových kvetov s nízkym glykemickým indexom (35), sú vhodné aj pre diabetikov.

Produkty značky Cocoa, ktoré nájdete vo všetkých obchodoch Biopark aj v našom e-shope: http://eshop.biopark.sk/cocoa

*** Biopark je slovenská sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk