Očakávané termíny

V najbližších týždňoch očakávame v Bioparku viacero radostných udalostí. Tieto termíny sa Vám oplatí zaznačiť do kalendára:

1. 8. – 15. 9. 2014 (resp. do vypredania zásob): Zdravá desiata – Biopark Polus

Ak si aktuálne kúpite vo vybraných prevádzkach v bratislavskom Poluse tovar v celkovej hodnote 40 €, získate praktický desiatový box pre Vaše dieťa spolu s pribalenými odporúčaniami na chutnú a zdravú desiatu. A pri nákupe nad 100 € navyše získate poukaz na kurz v Škole varenia. Viac informácií nájdete na stránke www.poluscitycenter.sk .

12. 9. – 14. 9. 2014: Dni Marianne – Biopark Eurovea

Ak si kúpite aktuálne vydanie časopisu Marianne, nájdete v ňom kupón, s ktorým v Bioparku Eurovea dostanete v termíne od 12. do 14. septembra zľavu 20% na celý sortiment: BIOpotraviny, potraviny pre rôzne diéty, ZDRAVÉ bistro, výživové doplnky, prírodná a BIOkozmetika, EKOlogické a BIO čistiace prostriedky, knihy. Viac informácií o nákupnej akcii Dni Marianne nájdete na stránke www.marianne.cz/dnimarianne/ .

13. 9. – 27. 9. 2014: Ochutnávky Cocoa – všetky obchody Biopark

Pri príležitosti Medzinárodného dňa čokolády a pozitívneho myslenia odštartujeme dňa 13. septembra vo všetkých siedmich prevádzkach Biopark (v Bratislave, Košiciach aj Žiline) ochutnávky vynikajúcej RAW BIO čokolády značky Cocoa. Ochutnávky budú spojené aj so zaujímavou zľavou. Viac informácií už čoskoro uverejníme na našej webstránke.

7. 10. 2014: Za férovú čokoládu – všetky obchody Biopark

Biopark sa zapojil do celoeurópskej kampane “Za férovú čokoládu” (Make Chocolate Fair) a pri tej príležitosti dňa 7. októbra v Bratislave privítame Čokobus. Ak si v ňom okrem zaujímavých osvetových materiálov vyzdvihnete aj kupóny, v Bioparku s nimi dostanete zľavu na kvalitné fairtrade výrobky. Viac informácií už čoskoro na biopark.sk a www.facebook.com/Biopark.sk .