Nový Biopark v Poprade

Biopark otvorí v októbri novú predajňu v novom nákupnom centre Forum Poprad. Pod našu značku aktuálne patrí šesť prevádzok v Bratislave a predajne máme aj v Košiciach a Žiline. Okrem kamenných prevádzok ponúka Biopark vybrané produkty aj cez e-shop. Tomáš Kubala, generálny riaditeľ (CEO): “V obchodoch Biopark sa snažíme čo najstarostlivejšie vyberať produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj zodpovedné a preto sa tešíme, že na Slovensku je stále viac ľudí, ktorí pri svojich nákupoch berú ohľad na zdravie, etiku aj ekológiu. Verím, že aj v krásnom meste pod Tatrami si náš koncept nájde mnoho spokojných zákazníkov.”

Okrem klasického sortimentu obchodov Biopark, ktorý tvoria biopotraviny, prírodné výživové doplnky, biokozmetika a hygiena, ekologické čistiace prostriedky, a knihy, nájdu zákazníci v Poprade aj viaceré zaujímavé novinky:

  • rozšírenú ponuku čerstvého bio ovocia a bio zeleniny z certifikovaných ekofariem,
  • liečivé bylinné extrakty a tinktúry z neďalekej biofarmy pod Tatrami,
  • na Slovensku ručne vyrábanú prírodnú kozmetiku s účinnými látkami z bioprodukcie.
  • “Počas otváracieho víkendu bude Biopark Forum Poprad ponúkať špeciálnu zľavu 20% na celý sortiment, naplánované sú ochutnávky lokálnych bioproduktov – čerstvého kváskového chleba, celozrnného pečiva a koláčikov zo Zdravej pekárne Košice a tradičných mliečnych produktov z ekofarmy PD Važec pod Kriváňom, deti sa budú môcť zabaviť pri tvorivej aktivite “Obrázky na zjedenie” – vytváranie obrázkov z bio ovocia a zeleniny, ktoré môžu zjesť alebo odniesť si so sebou ako zdravú desiatu či olovrant”, dodáva Tomáš Kubala.

    Architektonické riešenie obchodu Biopark Forum Poprad pochádza z dielne kolektívu architektov RULES – autormi sú Ing. Arch. Mária Dida, Ing. Arch. Michaela Kesanová a Ing. Arch. Rudolf Lesňák: “Pri tvorbe vizuálu predajne sme vychádzali z názvu značky Biopark – park – stromy – les. Našim cieľom bolo navodiť atmosféru prechádzky lesom, a to prostredníctvom vysokých regálov v pravidelnom rastri, ktoré odkazujú na kmene stromov v lese či parku, a súborom stromových “portálov” v zadnej časti predajne, ktoré sú hlavným interiérovým prvkom a vyvrcholením kompozície.”

    Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk