Novembrové podujatia

Aj v novembri sme pre Vás v Bioparku pripravili atraktívne podujatia a zľavy. Okrem tradičných nákupných akcií v Bioparku Avion a Eurovea pre Vás usilovne chystáme aj otvorenie nového (deviateho) kamenného obchodu Biopark, ktorý nájdete v nákupnom centre Bory Mall (Devínska Nová Ves / Lamač). Veríme, že sa máte na čo tešiť!

Od 13. do 16. 11. 2014: Biopark Bory Mall
Otvorenie našej najnovšej prevádzky budú sprevádzať:

  • ochutnávky rôznych BIO dobrôt z našej ponuky
  • tvorivá aktivita pre deti “Obrázky na zjedenie” – v sobotu 15. novembra
  • profesionálne líčenie exkluzívnou dekoratívnou BIOkozmetikou Couleur Caramel – vo štvrtok 13. a v sobotu 15. novembra od 16:00 do 20:30 hod.

Okrem toho budú môcť všetci zákazníci v Bioparku Bory Mall nakupovať v termíne od 13. do 16. novembra 2014 so zľavou 20% na celý sortiment.

14. 11. 2014: Biopark Avion
Počas nočného nakupovania v piatok 14. novembra v čase od 18:00 do 23:00 hod. môžete v Bioparku Avion využiť zľavu 20% na celý sortiment.

15. 11. 2014: Biopark Eurovea
S 20%-nou zľavou na všetko môžete nakupovať aj počas novembrovej Soboty snov v Bioparku Eurovea dňa 15. 11. 2014.

Oplatí sa nás sledovať na našej webstránke (http://biopark.sk)

a Facebooku (https://www.facebook.com/Biopark.sk).

*** Biopark je sieť ôsmich obchodov v Bratislave, Galante, Košiciach a Žiline. Kamenné predajne sú doplnené aj o internetový obchod (eshop.biopark.sk). Náš sortiment tvoria BIOpotraviny, výživové doplnky, potraviny pre rôzne diéty, prírodná kozmetika, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V dvoch bratislavských nákupných centrách je náš klasický BIOobchod rozšírený aj o ZDRAVÉ BISTRO.
Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči svojmu zdraviu, férovo voči pestovateľom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!