Kukuričná polenta

V termíne od 11. do 22. marca 2015 si vo všetkých deviatich obchodoch Biopark môžete kúpiť polentu značky BioKing z kvalitnej BIO kukurice, vypestovanej v Taliansku, so špeciálnou zľavou 30%.

Kukuričná krupica, známa ako “polenta”, je obľúbeným tradičným jedlom v severnom Taliansku i v ďalších krajinách Stredomoria. Je prirodzene bezlepkovou potravinou. Polenta obsahuje vlákninu, proteíny, vitamíny skupiny A a B, a minerálne látky ako železo, fosfor, zinok a selén. Toto slniečkovožlté jedlo nielen zasýti, ale je aj výborným liekom proti stresu, mozgu dodáva energiu a vitalitu. Hovorí sa, že ten, kto je kukuricu, má radosť v duši.

O značke BioKing
Za značkou BioKing stojí rodinná firma tirolského “biopioniera” Engelberta Perlingera, ktorý v tejto oblasti pôsobí už od roku 1974. Ohľaduplné spracovávanie a distribúcia kvalitných produktov ekologického poľnohospodárstva sa pre Engelberta Perlingera stalo životným poslaním potom, čo sa mu zásadnou zmenou životného štýlu podarilo prekonať vážnu chorobu, spôsobenú najmä nezdravými stravovacími návykmi. Jeho bývalé firmy Perlinger Naturprodukte a EP Naturprodukte sa v 80-tych a 90-tych rokoch vypracovali na rakúskych lídrov v predaji BIOpotravín – prevádzkovali 75 BIOobchodov v Rakúsku a zásobovali viaceré supermarkety v Rakúsku aj v Nemecku. Značka BioKing v súčasnosti ponúka viac ako 240 produktov v BIO kvalite, ktoré distribuuje prevažne v krajinách Európskej únie.

Produkty BioKing nájdete okrem kamenných prevádzok Biopark aj v našom internetovom obchode.