Krém proti vetru a chladu

Pleť na tvári a na rukách je v zime často vystavovaná nepriaznivým vplyvom počasia – extrémnym teplotným zmenám, neblahým účinkom ostrého a chladného vetra, štipľavého mrazu, studeného dažďa alebo snehu. Ak ste ešte nenašli krém, ktorý by v tomto ročnom období účinne ochránil Vašu pokožku, vyskúšajte Ochranný krém proti vetri a chladu značky Dulcia natural, ktorý nájdete v sortimente obchodov Biopark.

Krém obsahuje avokádový olej, ktorý obsahuje vysoký podiel lecitínu a veľký obsah vitamínov A, B, C, D, E, H a K. Tie pokožku hydratujú a chránia. V kréme nájdete aj makadamiový olej, ktorý podporuje vlastnosti avokádového oleja a masla najmä svojím ľahkým a rýchlym prenikaním do pokožky. Krém Dulcia je vhodný aj na citlivú pokožku a pokožku detí. Môžete ho používať na tvár aj na ruky. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film, pokožku ochraňuje, zjemňuje a zvláčňuje. Až 99,35 % všetkých zložiek obsiahnutých v tomto kréme je prírodného pôvodu a 46,93 % je z BIOprodukcie. Nájdete ho v kamenných predajniach Biopark http://biopark.sk/kde-nas-najdete/ aj v našom internetovom obchode
http://eshop.biopark.sk/dulcia/ochranny-krem-proti-vetru-a-chladu-60g .
Viac o kozmetike značky Dulcia:
http://biopark.sk/clanky/kozmetika-dulcia-natural/
a ďalšie produkty tejto značky:
http://eshop.biopark.sk/dulcia .

*** Biopark je slovenská sieť deviatich obchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
#bioparksk