Jem iné v Bioparku: Ochutnávka

Srdečne Vás pozývame na ochutnávku jedál z kuchyne Jem iné, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 7.4.2016 o 11:30 hod. v Bioparku Eurovea Bratislava (prvé poschodie, food court). Okrem vychytávok, ktoré ponúkame v našom deli, Vám Aneta Orosiová osobne predstaví aj recepty z kuchárskej knihy “S Anetou a Janicou: Čo na srdci, to na jazyku”. Knihu aj s jej venovaním si u nás (v Bioparku Eurovea) môžete do konca týždňa kúpiť so zľavou 20%.

O Jem iné
Aneta Orosiová a Janica Lacová, ktoré spoločne vystupujú pod značkou Jem iné, sú ambasádorkami Food Foundation Jamieho Olivera pre Slovenskú republiku. Lektorujú v Škole varenia v bratislavskej Starej tržnici a pracujú na projektoch v oblasti vzdelávania a gastronómie. Sú autorkami kuchárskej knihy “S Anetou a Janicou – Čo na srdci, to na jazyku”, ktorú vydalo vydavateľstvo Fortuna Libri. Ich knihu ako aj kvalitné BIOsuroviny na prípravu jednotlivých jedál nájdete vo všetkých obchodoch Biopark. V prevádzkach, ktoré sú rozšírené aj o Biopark deli, nájdete každý deň pestrú ponuku jedál z kuchyne Jem iné.
#jeminevbioparku

O Biopark deli
V Biopark deli ponúkame zodpovednejšiu – kvalitnejšiu, zdravšiu a ekologickejšiu – alternatívu k typickému rýchlemu občerstveniu (FAST FOOD). Nájdete u nás chutné zeleninové a strukovinové polievky, vegetariánske, vegánske, flexitariánske, prirodzene bezlepkové a bezlaktózové jedlá, aj cenovo zvýhodnené denné / obedové menu (polievka plus hlavné jedlo, resp. šalát). Použité ingrediencie tvoria v najväčšej možnej miere sezónne a certifikované produkty ekologického poľnohospodárstva (BIOpotraviny). Ak využijete možnosť “take away” / “to go”, jedlo Vám zabalíme do ekologických kompostovateľných nádob a obalov. Akceptujeme: VISA, Master Card, Diner’s Club, stravné lístky Cheque Dejeuner, Doxx, a Ticket Restaurant lístky aj karty. Dennú ponuku obedového menu v Bioparku Avion a Eurovea v aktuálnom týždni si môžete pozrieť v našom článku: http://biopark.sk/clanky/obedove-menu-14-tyzden-2016/.

*** Biopark je slovenská sieť deviatich BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk