Dámska jazda v Poprade & zľavy v Auparku

V sobotu 19. 3. 2016 máme v Poprade otvorené až do 23:00 hod.! Podujatie s názvom Dámska jazda v nákupnom centre Forum Poprad zahŕňa okrem bohatého sprievodného programu aj atraktívne zľavy.

Zákazníci s kupónom z časopisu EMMA si môžu v našej prevádzke Biopark Forum Poprad uplatniť zľavu 20% na celý sortiment – akcia platí v termíne od 18. do 20. 3. 2016.

Okrem toho momentálne ponúkame zľavu 20% na celý sortiment pri predložení kupónu z časopisu EVA v našich prevádzkach Biopark Aupark Bratislava, Biopark Aupark Košice a Biopark Aupark Žilina – akcia Hriešne dobré nákupy trvá v termíne od 17. do 20. 3. 2016.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

*** Biopark je slovenská sieť deviatich BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. V troch bratislavských prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!
Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/Biopark.sk
Sledujte nás na Instagrame: @bioparksk
Hashtag: #bioparksk