Čokoládoví ježkovia

Ak Vaši malí preberaví jedáci zatiaľ neobľubujú kiwi, skúste im ho ponúknuť ako “Obrázok na zjedenie” vo forme čokoládových ježkov. Možno takto zjedia aj vnútro, nielen povrch…za pokus to rozhodne stojí. Všetky suroviny na prípravu podľa tohto receptu v BIO kvalite nájdete v obchodoch Biopark (http://biopark.sk/kde-nas-najdete/).

Potrebujete:
kiwi
čokoládu – odporúčame ryžovú čokoládu na varenie Vivani (BEZ LAKTÓZY, VEGÁNSKA)
kokosový olej
mandle

Postup:
Kiwi prekrojíte na polovicu. Mandle napicháte do kiwi ako ježkove pichliače. Čokoládu na varenie rozpustíte vo vodnom kúpeli s kokosovým olejom a polejete ňou ježkov. Z mandlí vykrojíte malé kúsky, z ktorých urobíte ježkovi oči. Veríme, že sa takto s deťmi príjemne zabavíte a budú sa “zalizovať až za ušami”.

Ďalšie chutné a zdravé “Obrázky na zjedenie” pre Vaše ratolesti nájdete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/Biopark.sk

*** Biopark je sieť BIOobchodov, ktorých sortiment tvoria BIOpotraviny, prírodné výživové doplnky, BIOkozmetika a hygiena, EKOlogické čistiace prostriedky, a knihy. Vo vybraných prevádzkach je naša ponuka rozšírená aj o ZDRAVÉ deli. Našimi zásadami sú nakupovať zodpovedne voči zdraviu, férovo voči farmárom a výrobcom, a ohľaduplne voči našej planéte a budúcim generáciám. Tešíme sa, že máme uvedomelých zákazníkov!