RAW čokoláda Lovechock

Lásku na prvé zahryznutie menom Lovechock si môžete kúpiť vo všetkých predajniach Biopark. 

Lovechock je originálna čokoláda, vyrábaná s láskou, ručne, z kvalitných bio surových kakaových bôbov z Ekvádoru. Namiesto praženia sa kakaové bôby pomelú za studena. Keďže sa kakao nespracúva pri vysokých teplotách, zachováva si vysoký obsah antioxidantov (flavonoidov), minerálov a vitamínov. Vďaka tomu je Lovechock skutočným “elixírom lásky”: obsahuje enzýmy, ktoré v nás vyvolávajú pocit šťastia a eufórie (pôsobí ako afrodiziakum a antidepresívum).

Okrem toho, že samotné nepražené kakao sa radí medzi tzv. superfoods – patrí k najkomplexnejším a najzdravším potravinám planéty, ani ďalšie suroviny, starostlivo vyberané na prípravu Lovechock, nezaostávajú svojou kvalitou a zložením: vanilka Bourbon, škorica, lucuma, maca, goji (kustovnica čínska), physalis (machovka peruánska), moruša, quinoa.

Jemne sladkú chuť dodáva tejto poctivej čiernej čokoláde sušený nektár z kokosových kvetov, ktorý má nízky glykemický index, množstvo minerálov a antioxidantov a považuje sa za najudržateľnejší cukor na svete.

Kúpou čokolády Lovechock podporujete spravodlivý obchod a ekologické poľnohospodárstvo (všetky suroviny sú certifikované bio). Obal, do ktorého je čokoláda zabalená, je plne kompostovateľný.

Lovechock je nielen láskou, ktorá sa Vám príjemne rozpustí na jazyku a obdaruje Vás vnútorným šťastím, je to aj láska k Vášmu okoliu, k našej planéte!

Súvisiace odkazy:

  • Lovechock si môžete kúpiť aj v našom internetovom obchode